Esikoht mälumängus

19.05.2016

6. mail toimus traditsiooniline Nõmme koolide mälumäng – Kivimäe võõrustas taas oma  naaberkoole. Osales kuus neljaliikmelist võistkonda. Võistluse viis läbi ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja Margus Pillau. Küsimused koostasid sel aastal Piret Loide ja Tenno Sivadi. Nendele vastamine õnnestus kõige paremini „omade“ võistkonnal, teise koha sai Pääsküla gümnaasium ja kolmanda Nõmme põhikool. Küllap aitasid võidule kaasa nii koduseinad kui ka koolivendade poolt esitatud meeleolukad muusikalised vahepalad. Tänusõnad väledatele 5.b klassi tüdrukutele, kelle oskuslik tegutsemine võistkondade ja žüriil vahel mängu ladusale kulgemisele kaasa aitas. Esikoha jätsid koju lõpuklassi neiud Maris Mürk ja Hanne Tõnts, Ranno Põhjakas (8.a) ja Siim Viilukas (5.b). Auhinnad pani välja Nõmme linnaosavalitsus, kes mängu lõppedes asjaosalisi ka tordile kutsus. Täname külalisi tulemast ja kohtumiseni järgmisel kevadel – selleks ajaks oleme kõik jälle veidi „vanemaks ja targemaks“ saanud...