Viktoriinist

01.03.2016

25. veebruaril toimusid kooli aulas Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud viktoriinid. Igast klassist astus võistlustulle kaks võistkonda. Ürituse läbiviimine lasus õpilasomavalitsuse tublide tüdrukute õlul.

1.-2. klasside arvestuses oli parim 2.a II võistkond kuhu kuulusid Mia-Ly Läänesaar, Riinu Suursaar, Kätriin Poogen ja Grete Laasnurm. Teine koht kuulus 1.a klassi II võistkonnale ja kolmas koht sama klassi I võistkonnale.

3.-4. klasside arvestuses kogus kõige rohkem punkte 4.b klassi I võistkond koosseisus: Marin Nurmik, Elisabeth Jentson, Richard Kruusalu ja Andreas Ojavee. Järgnesid 4.a teine ja 3.a esimene võistkond.

Kõige vanemas vanuserühmas (5.-9. klass) oli osalejaid 18. Esikoht läks jagamisele 8.a esimese (Merilin Ilustrumm, Helena Katrina Haltunen, Ranno Põhjakas, Sten Kappet) ja 9. klassi teise võistkonna (Hanne Tõnts, Maris Mürk, Laurell Lumi, Helene Riive) vahel. Kolmas koht kuulus 5.b I võistkonnale.