Tantsuvõistlus

01.02.2016

28. jaanuaril toimus ülekooliline tantsuvõistlus. Ka seekord valmistuti õpilasomavalitsuse ja huvijuhi Ly Mälgu eestvedamisel õhina ning hoolega. Suure töö tegid ära tublid tantsuõpetajad, kelle juhendamisel said lavaküpseks nooremate koolikaaslaste etteasted. Üheskoos mõeldi välja tants, kostüümid, soengud ja esinemist iseloomustav tunnuslause. Žüriil ei olnud sugugi kerge paremusjärjestust paika panna, sest omanäolisust ja kaasahaaravust leidus igas tantsus. Võidukarikaid oli sel aastal kolm. Nooremate oma võitis 3.a klass - „mustade ronkade“ koostöö, rütmitaju ja lavaline  liikumine oli selle vanuserühma (1.-3. klass) parim. Järgnesid 2.a ja 3.b. Säravaimaks  üksikesinejaks kuulutati Merike Hanimägi (1.a). Keskmises vanuserühmas (4.-6.) anti rändkarikas 6.a esinejate kätesse, kes võitsid 5.a ja 4.a ees. Eriauhinna kiiduväärt tantsuoskuse eest sai Jörgen - Markus Aan (6.b). Vanemas osas (7.-9. klass) oli osalejaid kõige vähem ja võidu noppis 8.a. Teine koht kuulus lõpuklassile ja kolmas 7.a tantsulastele. Esile tõsteti Anette Vanema esinemislust. Kiidusõnad kõigile osalejatele!