Ajaloo-olümpiaadist

20.01.2016

Ajaloo-olümpiaadi koolivoor toimus üheaegselt kõigis Tallinna koolides 19. jaanuaril ja selle küsimused hõlmasid vastava klassi õppekirjandust. Kuuendatest klassidest osalesid Anna Elisabeth Benno ja Grete Maine. Mõlemal on lootust osaleda ka pealinna piirkonnavoorus, sest nende tööde punktide summa moodustas vähemalt 60% maksimumist.

Seitsmendatest klassidest sai parima tulemuse kirja Sander Admann. Veel osalesid Stella Liis Otspere, Richard Puusaag ja Tristan Tormi Truumets.

Aasta vanematest panid oma teadmised proovile Helena Katrina Haltunen, kes ka võitis Leonard Lehtla, Anete Metsa, Katrina Olli ja Braien Vaiksaare ees.

Lõpuklassist oli osalejaid viis: Peeter Tarvas, Hanne Tõnts, Hermann Armulik, Laurell Lumi ja Andres Alexander Jürgenson. Suurima punktisumma kogus Peeter.

Loodame, et meil on põhjust nii mõnelegi õpetaja Margus Pillau õpilasele 13. veebruaril pöialt hoida, sest just siis toimubki olümpiaadi piirkonnavoor.