Ettelugemise päev

02.11.2015

Esimese õppeveerandi viimasel nädalal käidi koolikaaslastele ette lugemas. Eks ikka selleks, et tuletada meelde kui tore on ise ette lugeda ja kui huvitav teiste esitust kuulata. Õppetöösse töid elevust ja ilmekust Kreete Jaaksaar (2.a); Paula Tell (2.b); Carola Otspere (3.a); Kaisa Urban (3.b); Mona Maria Pehme, Carolina Tammsaar ja Rasmus Mansberg (4.a); Marin Nurmik ja Edyta Ingrida Trubetsky (4.b); Nora Õispuu ja Ameelia Mirt (5.a); Marcus Romeo Romeikis ja Markus Välja (5.b); Merilin Pertmann ja Kettreen Vinkel (6.a); Anette Bucht ja Marleen Juhanson (6.b); Stella Liis Otspere (7.a); Helena Heinloo ja Carol Kuuskman (8.a); Katrina Oll ja Anete Mets (8.b); Johanna Etverk, Maris Mürk, Hanne Tõnts ja Anette Vanem (9.).