Liigu edasi põhisisu juurde

Õpetajate päevast

08.10.2015

5. oktoobril tähistasime õpetajate päeva, mille sisustasid lõpuklassi neiud ja noormehed. Tunnid said antud ja väänkaelad korrale kutsutud. Paraku pidid nooredki pedagoogid tõdema, et ega koolmeistriamet kergete killast ei ole.

Pidupäevale eelnes pealinna parimate õpetajate tunnustamine Nordea Kontserdimajas. 2. oktoobril toimunud auhinnagalale said kutse Liivi Sagara ja Urve Soolepp.

Tallinna Linnavolikogu esimehe Kalev Kallo poolt korraldatud tänuüritusel Mustpeade Majas osalesid õpetajad Anne Ermast ja Mari Teinemaa.

Saime tunnustava tagasiside Lauliku Lasteaiast. 8. klasside tüdrukud käisid sealsete mudilaste päeva sisustamas. Võõrustajad olid rõõmsalt üllatunud kui lasteaia väravast koguni viis nende vilistlast sisse astus ja hetkega oma hoolealuste poolehoiu võitsid. Väikesed sõbrad ootavad juba pikisilmi uut külaskäiku. Põhjust on, sest viljakas koostöö saab kindlasti jätku. Selleski oleme juba ammu kokku leppinud, et kui pedagoogide read ühiste vilistlaste poolt tulevikus täiendust saavad, jagame „saagi“ sõbralikult kahe haridusasutuse vahel ära.

Ametipäevale panid ilusa punkti lõpuklassi neiud, kes olid abiks Rännaku Lasteaias.