Liigu edasi põhisisu juurde

Maikuu spordiuudised

14.06.2007

16. mail 2007. aastal toimus Merimetsas Tallinna MV orienteerumises. D14 vanuseklassis tuli Tallinna koolinoorte meistriks 6. klassi õpilane Maarja Linda Ojarand ja 6. koha saavutas tema klassiõde Triin Rast. H16 vanuseklassis saavutas Mathias Mällo 7. klassist 5. koha.

17. mail 2007. a toimus Hiiu staadionil Nõmme LO koolide algklasside kergejõustiku võistlus. 5. klassi tüdrukute 60m jooksus saavutas Joanna Kotkas 5. koha tulemusega 9,39 sek, 5. klassi tüdrukute kaugushüppes saavutas Gretel Veersalu 4. koha tulemusega 3,98 ja Joanna Kotkas 6. koha tulemusega 3,92. 5. klassi poiste 60m jooksus saavutas Enn-Erik Mirt 8,53 sek I koha ja kaspar Admann 8,94 sek III koha. 5. klassi poiste kaugushüppes saavutasid kivimäe kooli poisid kaksikvõidu. I koht Enn-Erik Mirtile 4,36 ja II koht Kaspar Admannile tulemusega 4,29. 5. klassi poiste palliviskes saavutas Carl-Martin Jõgeda 4. koha 46,5 meetriga. 5. klassi pendeljooksu võistkond saavutas 3. koha. 4. klassi tüdrukute 60m jooksus ja kaugushüppes saavutas Janeli Jaansen II koha.