Raamatud "loeti valmis"

05.06.2015

3. juunil tunnustas Tallinna Keskraamatukogu Tornide väljakul lugemisprogrammi „Loeme valmis „Oma raamatu““ võitjaid. Programm oli koolide hulgas väga populaarne. Osales 82 klassi ja läbi loeti 11 280 raamatut - just nii palju ongi lehekülgi kõikides „Oma raamatutes" kokku. Lugemisprogrammi teeb eriliseks see, et õpilane ei võistle üksi - võistlustules on kogu klass. Pealinna tublimate hulgas oli ka Kivimäe kool. Nõmme linnaosa parimaks osutus 5.a klass, kes õp. Mari Teinemaa eestvedamisel luges kokku 200–leheküljelise „Oma Raamatu“. Kolmas koht kuulus õp. Triin Leeveri 2.b klassile. Veel osalesid 1.a, 1.b, 2.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 7.b, 8. ja 9. klass. Nendegi raamatud köideti kaante vahele ning jäävad klassile mälestuseks. Pääsküla raamatukogu andis välja ka kaks eriauhinda ja mõlemad meie õpilastele. Kaisa Urban (2.b) valmistas programmi jooksul kõige rohkem „Oma Raamatu“ lehti ja Grete Maine (5.b) seisis üksinda oma klassi au eest.