Esikoht mälumängus

20.04.2015

Reedel, 17. aprillil, toimus Kivimäel Nõmme koolide  traditsiooniline mälumäng. Taas olid kohal kõik naaberkoolid. Neljaliikmelistel võistkondadel tuli vastata 17-le õp. Margus Pillau koostatud küsimusele. See õnnestus kõige paremini „omade“ võistkonnal, kes kogus 37 punkti ja edestas teise koha saanud Muusikakeskkooli 14 punktiga. Kolmas koht kuulus Nõmme Erakoolile. Küllap aitasid kindlale võidule kaasa nii koduseinad kui ka nooremate kooliõdede ja –vendade esitatud meeleolukad, muusikalised vahepalad. Kiidusõnad tublidele õpilasomavalitsuse tüdrukutele, kelle kiire tegutsemine võistkondade ja žüriil vahel mälumängu ladusale kulgemisele kaasa aitas. Esikoha jätsid koju 8. klassi õpilased Maris Mürk, Hanne Tõnts, Carl Eric Pehme ja lõpuklassi esindanud Rasmus Juhanson. Auhinnad pani välja Nõmme linnaosavalitsus, kes mängu lõppedes kõiki asjaosalisi tordiga kostitas. Täname kalleid naabreid tulemast ja kohtumiseni järgmisel kevadel – selleks ajaks oleme kõik jälle veidi „vanemaks ja targemaks“ saanud...