Liigu edasi põhisisu juurde

Viis eripreemiat muinasjutuvõistluselt

06.04.2015

Septembris kuulutasid Ann ja Ants Roos välja järjekordse Steni muinasjutuvõistluse. Ühekordselt kavandatud ettevõtmine on aastatega hakanud oma elu elama ja  paisunud oodatust suuremaks. Pole siis imestada, et muinasjutuhuvilised lapsed selgi aastal hulga kirjatükke valmis kirjutasid ja võistlema saatsid. 4. aprillil olid paremad sulemeistrid, nende vanemad ning õpetajad kutsutud Tallinna raekotta. Meie kooli esindus oli märkimisväärselt suur. Kutse said emakeeleõpetajad L.Sagara, M.Teinemaa ja R.Nilgo ning nende usinad õpilased Triinu–Liis Kaiva (5.a), Rhea Rosette Tüür (5.b), Joosep Spirka (8.) ja Silvia Maine ning Hugo Tekkel lõpuklassist. Hugo muinasjutt „Haritud siilipoiss“ sai inspiratsiooniallikaks kunstnikule, kes tänukirjad just meie kooli noormehe loo järgi kavandas. Sten Roosi muinasjutuvõistlusel tähelepanu pälvinud tööd trükitakse ära ajakirjas „Hea Laps“. Jääme huviga ootama... ja teravat sulge edaspidiseks!