Etluskonkursist

30.03.2015

26. märtsil toimus kooli aulas etluskonkurss. 1.-4. klasside õpilased esitasid Leelo Tungla luuletusi. Lemmikuks osutus „Detsembrikuu“, mille riimid lavalaudadelt kõige sagedamini kostusid. Esinemisrõõmu nautisid: Robin Miguel Ortega ja Grete Laasnurm (1.a); Helena Kõve ja Marcus Rootsi (1.b); Pärtel Hanimägi ja Katriina Lembit (2.a); Keitlin Kotk, Roger Ruhno ja Kaisa Urban (2.b); Karolina Kaldoja (3.a); Kaidi Allikas ja Elisabeth Jentson (3.b), Kadriliis Jaaksaar ja Nora Õispuu (4.a); Anette Arro, Siim Laasnurm, Nataly Rammo, Kevin-Markus Sauemägi, Berit-Virginia Süving ja Siim Viilukas (4.b). Kiidusõnad ka sõnakatele žüriiliikmetele, kelle hinnangud oli kohati sama huvitav kuulata kui etlejaidki.