Edukas osalus konkurssidel

09.03.2015

Käsitöö ja kodunduse konkursi Tallinna piirkonnavoor toimus 5. märtsil Kadrioru Saksa Gümnaasiumis. Meie kooli esindasid õpetaja Reet Markuse õpilased 8. klassist. Anette Vanem osales käsitöö konkursil „Pitsilised pinnad“. Johanna Etverk saavutas kodunduse konkursil „Peole“ 5. koha.

Samal päeval võistlesid noormehed tööõpetuse olümpiaadil Arte Gümnaasiumis. Henri-Robert Saliste (8.kl) pidi lausa kolmes osas oma teadmised ja oskused proovile panema. Õpetaja Ben Kõrgemäe hoolealune tuli suurepäraselt toime ja saavutas 18 osaleja hulgas teise koha. Henri-Robert esindab pealinna koolide õpilasi üleriigilisel tööõpetuse olümpiaadil, mis toimub 17. aprillil Tallinna Ülikooli Tööõpetuse osakonna ruumides. Hoiame pöialt, soovime kindlat kätt ja täpset silma!