Tantsuvõistlus

02.02.2015

29. jaanuaril toimus ülekooliline tantsuvõistlus. Ka seekord valmistuti õpilasomavalitsuse ja õpetaja Ly Mälgu eestvedamisel õhina ning hoolega. Suure töö tegid ära tublid tantsuõpetajad vanemast kooliastmest: Avely Heinloo, Stella Liis Otspere, Helena Heinloo, Carol Kuuskman, Kirsika-Mirell Kütt, Johanna Etverk, Anette Vanem ja Anette Raidna. Nende juhendamisel said lavaküpseks nooremate koolikaaslaste etteasted. Üheskoos tuli välja mõelda tants, kostüümid ja esinemist iseloomustav tunnuslause. Žüriil ei olnud sugugi kerge paremusjärjestust paika panna - omanäolisust, kaasahaaravust leidus igas tantsus. Mõni ime siis, et noorema vanusastme võitja väljakuulutamine väikse apsakaga lõppes. (Põhjuseks esinenemisjärjekorra muutus, mis hindajatel paraku kahe silma vahele jäi.) Tänaseks on õiglus jalule seatud ja karikas 4.a klassile üle antud. Teise koha saavutas 2.a ja kolmanda 3.a klassi tantsulapsed. Vanemas vanuserühmas anti rändkarikas kõige nooremate, 5.a  esindajate kätesse. Teise koha sai 7.a klass 6.b poiste tantsuduo ees. Anti välja ka eriauhinnad. Carolina Tammsaar (3.a), Alan Langer (5.a) ja Helena Heinloo (7.a) said selle kiiduväärt tantsuoskuse eest. Kostüümipreemiad kuulusid Merilin Ilustrummile  ja Allan Angelstokile (mõlemad 7.a). Kohtumiseni järgmisel aastal!