Bioloogiaolümpiaadist

12.01.2015

7. jaanuaril toimus bioloogiaolümpiaadi ülelinnaline koolivoor. Sel õppeaastal oli see mõnevõrra erinev, sest 6. klassi õpilased vastasid küsimustele e - testina. Kõige rohkem punkte sai kirja Stella Liis Otspere, järgnesid Mihkel Toomsalu, Saamo Kurvits, Kaspar Heinmaa ja Richard Puusaag. 7. klassidest oli osalejaid kõige rohkem. Tihedas konkurentsis kuulusid võidupunktid Laura Sophia Simmermannile. Teise koha sai Allan Angelstok, kolmanda Helena Katrina Haltunen. Tublid olid ka Anete Mets, Merili-Mai Kivimets, Ranno Põhjakas,  Brigitte Carmel Reintam, Carol Kuuskman, Erki Meesit, Katrina Oll, Helena Heinloo ja Rene Mägi. Lõpuklassi esindasid Markus Reila, Hugo Tekkel ja Rasmus Juhanson. Suurima punktisumma kogus Markus. Õpilaste nimed, keda kutsutakse osalema Tallinna piirkonnavooru, teeb ülelinnaline komisjon teatavaks  15. jaanuaril. Hoiame õpetaja Maarika Rannamägi õpilastele pöialt!