Liigu edasi põhisisu juurde

Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Emakeelepäeva tähistamine meie koolis

04.03.2009

6.märtsil alates kella 10.00-st raamatukogubussi Katarina Jee külastamine.

13. märtsil on kooli saalis

- kell 9.00 - 13.00 eesti lastekirjanduse kullafondi ja õpilaste omaloominguliste raamatute näitus,
- kell 9.00 ja 11.00 film "Kevade",
- annetuste tegemine Wiedemanni fondi.

Wiedemanni fond on SA Eesti Rahvuskultuuri Fondi allfond. ERKF eesmärgiks on heategevus eesti rahvuskultuuri toetamiseks. Igal aastal jagatakse allfondidest stipendiume ja toetusi. Wiedemanni fond väärtustab ja toetab eesti keele õpet ja rahvuslikku kasvatust. Emakeelepäeva raames on palju koole teinud Wiedemanni fondi annetuse, kuhu iga õpilane on andnud ühe krooni. Sel aastal teevad annetuse ka meie kooli õpilased.