Jõuluturg

15.12.2014

Reedel, 12. detsembril, toimus Kivimäe koolis juba kuuendat korda heategevuslik jõuluturg. Pakuti õpetajate, õpilaste ja lastevanemate poolt valmistatud laadakaupa. Maitsta sai jõuluküpsetisi, rüübata jõulujooke, krõbistada piparkooke ja mugida mõnusaid maiustusi. Kaubeldi kauni käsitööga, hoidiste ja meega. Selgi aastal kasutati innukalt võimalust õnneloosis kätt proovida. Muidugi võis kõike head ja paremat koju kaasa osta ning üht-teist jõuluvanagi  kingikotti poetada. Ka seekord andsid laadalised endast parima kahe loomaias elava surikaadist „kasulapse" heaks. Osa tulust toetab heategevusprogrammi „Märka ja aita" ja osa läheb õpilasürituste ning võistluste korraldamiseks. Küllap jätkub selgi aastal ka üht-teist hoovi haljastuseks ja kooli mee vurritamiseks. Suur tänu osalejatele ja kena jõuluaega kõikidesse kodudesse!