Lugeda on mõnus

01.12.2014

Novembri lõpupoole toimus Laagri Koolis üle-eestilise lugemisprojekti „Lugeda on mõnus“ 15. hooaja avapidu. See (õpilaste ja neid juhendavate õpetajate) vabatahtlik liikumine kestab igal õppeaastal septembrist juunini. Projekti käigus loetakse põnevaid raamatuid ning arutletakse nende üle interneti vahendusel. Eesti Lugemisühing alustas sellega 2000. aastal ja siis osales viis kooli, järgmisel aastal oli neid juba 11. Suurim tunnustus tuli 2005. aastal, kui „Lugeda on mõnus“ pälvis Euroopa Lugemisühingute seas Euroopa innovaatilisema lugemisprojekti auhinna. Alanud tegevusaasta kulmineerub kevadise lugemiskonverentsiga Rocca al Mare Koolis. Meie kooli esindavad selles ettevõtmises õpetaja Liivi Sagara seitsmendate klasside õpilased.