Algasid aineolümpiaadid

24.11.2014

Olümpiaadide ühtsete ülesannetega koolivoorud said alguse 18. novembril. Avastardi tegid sel õppeaastal geograafiahuvilised. 7. klassi õpilastele koostatud ülesannetega kontrolliti atlase kasutamise oskusi, geograafiaalaseid teadmisi seonduvalt 6. klassi loodusõpetuse teemadega. Kõige rohkem punkte kogus Ranno Põhjakas, järgnesid Laura Sophia Simmermann, Brigitte Carmel Reintam, Helena Katrina Haltunen, Merili-Mai Kivimets, Merilin Ilustrumm ja Robert Jakobson.

Ka aasta vanematelt eeldati kaardi kasutamise oskusi, geograafiaalaseid teadmisi, mis seostusid nii loodusõpetuse kui ka  8. klassis õpitava kliima  teemadega. Carl Eric Pehme võitis napilt Hanne Tõntsi ees.

Lõpuklassi osalejatelt kontrolliti lisaks 9. klassi teemadele ka varasemalt õpitut.  Parima tulemuse sai kirja Liise Marie Reinik. Teise koht kuulus Hugo Tekkelile ja kolmas Silvia Ilule. Tublid olid ka Madli Kärt Ollisaar, Hanna-Stina Adamson, Rasmus Juhanson, Silvia Maine, Markus Reila ja Rauno Kruus.

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavooru kutsutud õpilaste nimed tehakse teatavaks hiljemalt 1.detsembril. Hoiame pöialt, sest õpetaja Maarika Rannamägi õpilased on sageli ja edukalt meie kooli esindanud.