Sportlik pereõhtu

10.11.2014

5. novembri õhtul kogunes Kivimäe kooli saali spordist ja tervislikust eluviisist  lugupidav seltskond, et üheskoos isadepäeva tähistada. Üritus algas asjakohase soojendusvõimlemisega. Seejärel esitlesid meie judokad koos oma treeneri Jaak Tungeliga selle spordiala erinevaid võistlusvõtteid. (Eks elu ole näidanud, et toore jõu vastu saab ikka meisterlikkusega.)

Siis võistlesid isad, emad ja lapsed hüppenööriga hüppamises, jalgpalli sööduharjutuses ning sõudeergomeetri jõuproovil. Õpetaja Ants Soosõrv kutsus mõttemänge mängima - gomokulauad ootasid kõiki huvilisi. Teisel korrusel tegeleti kooli vilistlase Meelis Pääro eestvedamisel robootikaga. Töötoa teemaks oli „Mõtlevad masinad meie mängutoas“. Ilma võistlusmomendita ei möödunud seegi õhtu osa – robotid näitasid oma osavust võistlusraja läbimisel.

Pärast sportlikke pingutusi aitasid vitamiinirikkad juur- ja puuviljanäksid jõuvarusid taastata. Tervist võis kojugi kaasa võtta – Kivimäe kooli mesi oli selleks parim valik.

Üks argiõhtu suutis pakkuda poolteist tundi kvaliteetaega perele ja perega. Kuigi tähtis ei ole võit vaid osavõtt, võib võistlustulemuste kokkuvõtteid siitsamast kodulehelt uurida. Suur tänu meie tublidele kehalise kasvatuse õpetajatele Maarika Laivile ja Piret Karusele, kelle eestvedamisel vahva kogupereüritus teoks sai. Sportlike kohtumisteni!

Lisatud pereõhtu võistluste protokollid: