Ettelugemine

17.10.2014

Sel nädalal käidi klassist klassi oma suurematele või väiksematele kooliõdedele ja –vendadele ette lugemas. Eks ikka selleks, et tuletada meelde kui tore on ise ette lugeda ja kui huvitav teiste esitust kuulata. Kindel see, et ettelugemisel on õppeprotsessis oluline osa täita. Kuulajate tänusõnad kuuluvad järgmistele tublidele ettelugejatele: Riinu Suursaar ja Martti Valter Pihlak (1.a); Kairon Hainsalu ja Kristofer Vuks (1.b); Raelin Klooster ja Kennert Jõgis (2.a); Mauri Maipuu (2.b); Mona Maria Pehme ja Carolina Tammsaar (3.a); Marin Nurmik (3.b); Marelle Tikenberg (4.a), Marcus Romeo Romeikis ja Berit-Virginia Süving (4.b); Anett Barabaš, Anna Elisabeth Benno, Alan Langer (5.a) ja Anette Bucht, Max Sander Laane, Rhea Rosette Tüür (5.b); Kirke Jõgis, Stella Liis Otspere (6.a) ja Sander Admann, Markkus Christopher Olup (6.b); Merilin Ilustrumm (7.a) ja Ott Kristjan Ollisaar (7.b); Johanna Etverk, Maris Mürk, Hanne Tõnts ja Anette Vanem (8.); Silvia Ilu ja Silvia Maine (9.). Igaks juhuks tuletame meelde, et ettelugemist ei tohi segi ajada ette ütlemisega. Viimane on koolis endiselt keelatud (eriti kontrolltööde ajal).