Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Õpetaja Karin Veiler - tubli terviseedendaja 2010

12.11.2010

Sellise otsuse meie kooli sotsiaalpedagoogi ja terviseõpetuse õpetaja  tunnustamiseks tegi Tallinna Haridusameti juurde moodustatud žürii.

Konkursi eesmärgiks oli väärtustada haridusasutuste tervisenõukogu liikmete tegevust tervist toetava õpi- ja mängukeskkonna loomisel. Õpetaja Karin Veiler alati on avatud uudsetele ideedele, oskab neid märgata ja toetab nende elluviimist. Tema juhtimisel on meie koolis väga edukalt käivitunud Tallinna ja Turku ühisprojekt „Aktiivne ja turvaline koolipäev“. Tunnustus antakse üle 15. novembril pidulikul üritusel „Tervis muusikast”. Palju õnne!