Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Head tulemused gomokus

17.02.2012

11.-12.02. toimunud Tallinna lahtistel koolide gomokumeistrivõistlustel osales 6-s võistlusgrupis kokku 124 võistlejat enam kui 20-st koolist. Kivimäe kool seekord eelmise aasta koolide arvestuse esikohta kaitsta ei suutnud.

Siiski tuli tubli 3. koht Lilleküla Gümnaasiumi ja GAG järel.
Individuaalselt saavutati 2 esikohta. Ülikindla esikoha said Kettreen Vinkel 1.-3. klassi ja Liise Marie Reinik 4.-6. klassi tüdrukute seas. Veidi üllatuslikult suutis Kaarel Rumberg võita tugevas 4.-6. klassi poiste grupis kolmanda koha. Eelringides samas grupis 2. olnud Thomas Kotk kaotas veeranfinaalis hilisemale võitjale Erko Olumetsale (Reaalkool) ning leppis 6. kohaga.
4.-6. klassi tüdrukute grupis sai Silvia Ilu 8. koha.