Aprilli spordisaavutused

30.04.2014

16. aprillil toimusid Nõmme ujulas Nõmme koolide teateujumise võistlused.

10x50 m teateujumises, 4.-9. klasside õpilastele, saavutasid Kivimäe PK õpilased 1. koha!

Võistkonnas ujusid: KIRKE JÕGIS (5.a klass), HANNA MARIE RAAG, CAROL KUUSKMAN, MERILI-MAI KIVIMETS (kõik kolm õpivad 6.a klassis), KATARINA KALDOJA (9. klass), RASMUS JUHANSON, JUHAN SOODLA (8. klassist),WALTER ARMULIK, ARTUR MEIER ja ENRICO SOODLA (kõik 9. klassist). Palju õnne!
3. klasside arvestuses saavutasid Kivimäe Kooli 3.a klassi õpilased tubli 2. koha.

17. aprillil toimusid Lasnamäe sulgpallihallis Tallinna MV sulgpallis. Kivimäe Kooli esindasid võistlustel 5.a klassi õpilased RICHARD PUUSAAG ja MIHKEL TOOMSALU ning 6.a klassi õpilane ALLAN ANGELSTOK. Individuaalses arvestuses saavutas RICHARD väga tubli 3. koha! Hurraaaa....!!!! Koolide arvestuses, kus kolme osaleja tulemused liidetakse, saavutasid poisid väga kõrge 5. koha!

23. aprillil toimus Harku metsas Tallinna koolinoorte Jüriöö orienteerumisjooks. Kõige tublim orienteeruja oli ANETE METS (6.b klassist), kes saavutas 6.-7. klasside tüdrukute arvestuses tubli 2. koha! Hasti võistles ka 8.-9. klasside tüdrukutest HANNA-STINA ADAMSON.