Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Nõmme suusavõistlus

05.03.2012

Veebruarikuu oli üks suur „suusakuu“. 10. veebruaril toimus Kivimäe Kooli suusapäev ja juba on ka omavahel võistelnud Tallinna kiiremad suusatajad. 29. veebruaril toimusid Nõmme Spordikeskuses Nõmme koolinoorte 2012.a meistrivõistlused suusatamises, kus selgitati Nõmme meistrid neljas vanuseklassis.

Kõige nooremate – 2.-3. klasside tüdrukutest saavutasid NPK suusatüdrukud kolmikvõidu. Kivimäe Kooli esindasid Marta Lett (6. koht), Liisbeth Pootsmaa (8. koht), Aveli Heinloo (9. koht) ja Helena Allikas (10. koht).

2.-3. klasside poiste võit läks samuti NPK. Kivimäe Kooli poistest Max Sander Laas (6. koht), Mihkel Toomsalu (8. koht) ja Kristo Käärd (12. koht).

4.-5. klasside tüdrukutest oli suusarajal kiireim Anette Vanem Kivimelt, 3. koha saavutas  Maris Mürk samuti Kivimäe Koolist. Veel esindasid kooli Hanna Marie Raag (9. koht), Hanne Tõnts (10. koht) ja Anete Mets (13. koht).

4.-5. klasside poistest olid kiireimad NPK ja NG poisid. Kivimäe Kooli esindasid: Rene Mägi (7. koht), Allan Angelstok (10. koht), Daaniel Maanas (13. koht) ja Hermann Armulik (14. koht).

6.-7. klasside tüdrukute võit läks PG. Kivimäe Kooli esindasid: Anette Raidna (8. koht) ja Katarina Kaldoja (15. koht)

6.-7. klasside poistest tuli kaksikvõit Kivimäe Kooli. Võitja Rain Noormann ja teise koha saavutas Enrico Soodla. Samas vanuseklassis esindasid kooli veel: Meelis Jarek Otsus (8. koht), Juhan Soodla (10. koht) ja Rasmus Juhanson (16. koht).

8.-9. klasside tüdrukutest saavutas tubli teise koha Kivimäe Kooli võistleja Maria Aljas.

8.-9. klasside poistest kaksikvõit NG poistele, kolmanda koha saavutas Frank Johan Ojarand Kivimäelt. Kooli esindasid veel: Ahti Kappet (9. koht), Uku Altnurme (11. koht) ja Mart Paul Preiman (12. koht).