Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises

27.02.2012

21. ja 22.02 toimusid Tallinna koolinoorte meistrivõistlused suusatamises.

Tüdrukute 2 km distantsil osales 95 suusatajat. Kivimäe Kooli esindasid MARIA ALJAS (8. klassist) kes saavutas 18 koha; BRITA LIIVER (9. klassist) 36. koha; TRIIN ABRAMS (9. KLASSIST) 47 koha; ANETTE RAIDNA (6. klassist) 68 koha ja KARIN TOONMAA (9. klassist) 77 koha.

Poiste 4 km distantsil osales 109 võistlejat. Kivimäe Kooli poistest saavutas RAIN NOORMANN (7. klassist) tubli 10 koha; FRANK JOHAN OJARAND (9. klassist) 20 koha; ENRICO SOODLA (7. klassist) 25 koha; MART PAUL PREIMAN (8. klassist) 59. koha ja AHTI KAPPET (8. klassist) 76 koha.

Teisel päeval toimunud 3x2 km teatesõidus saavutas Kivimäe Kooli poiste võistkond koosseisus RAIN NOORMANN, ENRICO SOODLA, FRANK JOHAN OJARAND väga tubli 5. koha.

Kahe päeva kokkuvõttes saavutasid poisid Tallinna koolide hulgas tubli 5. koha!