Kivimäe kooli suusapäev

27.02.2012

Kooli suusapäevast 10. veebruaril 2012 võttis osa 136 suusatajat Nõmme Spordikeskuse suusaradadel + 1.-2. klasside kelgutajad ja suusatajad kooli juures.

3. klasside tüdrukutest olid kolm kiiremat: Helena Allikas, Liisbeth Pootsmaa ja Marta Lett kõik 3.a klassist.

2.-3. klasside poiste tublimad olid: Max Sander Laas 2.b klassist, Mihkel Toomsalu 3.a klassist ja Kristo Käärd 3.b klassist.

4.-5. klasside tüdrukute kolm kiiremat olid: Anette Vanem 5.b klassist, Hanna Marie Raag 4.a klassist ja Hanne Tõnts 5.b klassist.

4.-5. klasside poiste kiiremad suusatajad olid: Rene Mägi, Allan Angelstok mõlemad 4.a klassist ja Daaniel Maanas 5.b klassist.

6.-7. klasside tüdrukute kolm kiiremat olid: Anette Raidna, Lily Mägi mõlemad 6. klassist ja Katarina Kaldoja 7. klassist.

6.-7. klasside poiste kiiremad olid: Rain Noormann (poistest päeva parim aeg), Enrico Soodla mõlemad 7. klassist ja Juhan Soodla 6. klassist.

8.-9. klasside tüdrukute tublimad olid: Maria Aljas (tüdrukutest päeva parim aeg)

8. klassist, Brita Liiver ja Triin Abrams mõlemad 9. klassist.

8.-9. klasside poiste kiiremad suusatajad olid: Frank Johan Ojarand, Martin Kaljuste mõlemad 9. klassist ja Ahti Kappet 8. klassist.