Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Duatlonis parimad

07.10.2011

6. oktoobril toimus Nõmme koolide 6.-7. klasside õpilastele jõukatsumine duatlonis. Sellel huvitava nimega võistlusel tuli osalejatel algatuseks joosta üks ja seejärel läbida jalgrattal kaks ja pool kilomeetrit ning enne finišit lisaks ka 500 meetrine jooksurada. Eriti tublid olid 7. klassi poisid. Individuaalarvestuses saavutas Rain Noormann II koha ja Enrico Soodla III koha. Poiste võistkonda kuulusid veel Artur Meier, Walter Armulik ja Oliver Kukk. Sama klassi tüdrukuid esindasid Laura Jaansen, Katarina Kaldoja, Anna Liisa Erik, Bianka Lisanna Org ja Kätlin Metsküla. Võistkondlikus arvestuses oli meie kooli 7. klass parim. Palju õnne!