Liigu edasi põhisisu juurde

Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Olümpiateemaline viktoriin

16.05.2011

Seoses NõmmeKivi olümpiamängudega toimus 12. mail Nõmme Gümnaasiumis olümpiateemaline viktoriin. Võistlesid mõlema kooli neljaliikmelised võistkonnad kahes vanuseastmes. Nooremate (4.-6.) klasside hulgas oli osalejaid kaheksa ja paremaid teadmisi näitasid Kivimäe kooli 6. klassi õpilased. Teise koha saavutas samuti meie kooli võistkond - 4B ja 5. klass oli neljandat kohta väärt. Vanemate  (7.-9.) klasside hulgast väljus võitjana meie kooli 8. klass. Tuleb kiita kõiki osalejaid, sest oma võistkonna panid välja kõik meie kooli klassid.