Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Sportlikud tegemised III veerandil

18.04.2011

17. jaanuaril toimus Kivimäe koolis gomokuturniir. 1.-4. klasside arvestuses võistles 20 õpilast. Parimateks osutusid Anete ja Karl (7. punktiga), 3.-5. kohta jagasid Melian, Kirsika ja Joonas (6. punktiga). 5.-9. klasside arvestuses osales 29 õpilast. Tublimad olid Liise Marie Reinik 7 punktiga ja Silvia Ilu 6,5 punktiga (mõlemad 5. klassist). Kolmandat kohta jagasid Margot Vahtra (9. klassist), Andreas Tukmann (8. klassist) ja Martin 6 punktiga.

Poiste lauajalgpalli paaristurniiri võitsid: Carl Martin Jõgeda ja Andres Abrams (9. klassist), 2. koha saavutasid Siim Markus ja Sander Reila (8. klassist) ja 3. koha Frank Johan Ojarand ja Rain Hallikas (8. klassist). Osales kaheksa paari.

3. veebruaril toimus Nõmme koolide „Playback gala“. Kivimäe koolist osalesid 6., 8. ja 9. klassi tantsurühmad. 8. klassi rühm saavutas 2. koha!

11. veebruaril toimus Kivimäe kooli talvine suusapäev. Nõmme Spordikeskuse radadel pidid 6.-9. klassi poisid suusatama 2,8 kilomeetrit. Samade klasside tüdrukute ja kõigi 2.-5. klasside õpilaste distants oli 1,4 kilomeetrit. Selgitasime välja oma kooli parimad suusatajad, kes esindasid kooli Nõmme koolidevahelistel ja Tallinna MV suusatamises. 1. klasside õpilased käisid samal päeval kelgutamas.

24. veebruaril toimus kehalise kasvatuse õpetajatele Kõrvemaal tõukekelgumatk. Kivimäe koolist osales õpetaja Maarika Laiv ja jäi üritusega väga rahule.

2. märtsil toimusid Nõmme koolide 2.-7. klasside suusatamisvõistlused. Kivimäe kooli esindasid: Marta Lett (2.a) 4. koht, Elinor Kiisk (2.a) 8. koht, Stella Liis Otspere (2.a) 9. koht teise klassi tüdrukute hulgas. Sten Kramma (2.b) 2. koht, Mihkel Toomsalu (2.a) 4. koht, Alex Reitsak (2.a) 5. koht, Kristo Käärd (2.b) 9. koht, Kaspar Heinmaa (2.b) 14. koht teise klassi poiste arvestuses. Kolmanda klassi tüdrukutest suusatasid: Hanna Marie Raag (3.a) 4. koht, Hanna Maripuu (3.a) 5. koht, Carol Kuuskman (3.a) 6. koht, Anete Mets (3.b) 7. koht ja Helena Heinloo (3.a) 11. koht. Kolmandate klasside poistest suusatasid tublilt: Allan Angelstok (3.a) 6. koht, Sten Kappet (3.a) 9. koht, Karl Gregor Tarvas (3.b) 10. koht ja Rene Mägi (3.a) 11. koht. Neljandate klasside tüdrukutest võitis 1. koha Maris Mürk (4.b), Johanna Etverk (4.b) oli kaheksas. Neljandate klasside poiste arvestuses: Daaniel Maanas (4.b) 7. koht, Kaarel Rumberg (4.a) 10. koht, Daniel Daljajev (4.b) 11. koht, Christopher Jõgi (4.a) 13. koht, Toom Kaarel Kiisk (4.b) 15. koht ja Aleks Kappet (4.a) 17. koht. Viiendate klasside tüdrukutest saavutas Anette Raidna 7. koha. Kuuendate klasside tüdrukutest saavutas Helena Tugedam 7. koha ja Sheryl Rusin 10. koha. Kuuendate klasside poistest suusatasid väga tublilt Rain Noormann, kes saavutas 2. koha ja Enrico Soodla, kes saavutas 8. koha. Seitsmenda klassi tüdrukutest saavutas Maria Aljas tubli 3. koha, Merlyn Pihelgas oli 10. ja Marianna Uibopuu kaheteistkümnes.Seitsmendate klasside poiste arvestuses saavutas Uku Altnurme 3. koha, Ahti Kappet oli üheksas.

Klasside arvestuses: 2.a klass 3. koht, 3.a klass 3. koht, 4.b klass 3. koht, 6. klass 3. koht ja 7. klass ka 3. koht.

3. märtsil toimus Nõmme koolide SUUR TEATESUUSATAMINE. Võistkonnas suusatasid igast klassist (1.-9. klassini) üks tüdruk ja üks poiss - kokku 16 vahetust. Väiksemad õpilased suusatasid lühema ringi, suuremad pikema. Osales neli Nõmme kooli. Kivimäe kooli võistkonda kuulusid: Marta Lett, Sten Kramma, Hanna Marie Raag, Allan Angelstok, Maris Mürk, Kaarel Rumberg, Anette Raidna, Hugo Tekkel, Helena Tugedam, Rain Noormann, Maria Aljas, Uku Altnurme, Triin Abrams, Kristjan Erik Liive, Külliki Matt ja Carl Martin Jõgeda. Tulemuseks väga tubli tubli 2. koht ja hõbemedalid.

8. märtsil toimusid Tallinna MV suusatamises. Kivimäe kooli esindasid: Maria Aljas (7. klass) 21. koht, Külliki Matt (9. klass) 28. koht, Gretel Veersalu (9. klass) 62. koht, Kristjan Erik Liive (8. klass) 4. koht!, Rain Noormann (6. klass) 28. koht, Frank Johan Ojarand (8. klass) 33. koht ja Uku Altnurme (7. klass) 47. koht. Kokku osales tüdrukute arvestuses 105 õpilast ja suusapoisse oli 96.

9. märtsil toimusid Tallinna MV teatesõidud. Tüdrukute võistkonnas suusatasid: Maria Aljas, Gretel Veersalu ja Külliki Matt, kes saavutasid tubli 8. koha (osales 19 võistkonda) Poistest suusatasid Rain Noormann, Frank Johan Ojarand ja Kristjan Erik Liive, kes saavutasid võistkondlikult väga tubli 6. koha!!!

Koolide kokkuvõttes tüdrukud 14. koht ja poisid 6. koht! Osales linna 29 kooli.

4. veerandil toimuvad Nõmme koolide 3.-5. klasside rahvastepallivõistlused, klassidevaheline murdmaajooks ja kergejõustikuvõistlused, kevadine rabajooks ja kevadjooks 20. aprillil. NõmmeKivi kooliolümpiamängud toimuvad 24.-25. mail.