Kokkuvõte II veerandi spordivõistlustest

18.04.2011

17. novembril toimus Nõmme ujulas Nõmme koolide kolmandate klasside õpilastele võistlus teateujumises. Võistkonda kuulus kuus poissi ja kuus tüdrukut. Esimese koha võitsid Nõmme Põhikooli õpilased, teise - Pääsküla Gümnaasiumi lapsed ja tubli kolmanda  koha saavutasid Kivimäe kooli 3A klassi noored ujujad, 3B klassi esindus oli seitsmes.

19. novembril toimus meie kooli saalis suur tantsuvõistlus - iga klass esines omaloodud tantsuga. Tihe rebimine oli kaheksanda ja üheksanda klassi vahel. Lõpuks saavutasid 1. koha 9. klassi tüdrukud ja 2. koha 8. klassi tantsutüdrukud.

Teisel veerandil toimusid ka Nõmme koolidevahelised korvpallivõistlused poistele. 2010/2011 õppeaasta parim on Kivimäe korvpallipoiste võistkond koosseisus: Andres Abrams, Kaspar Admann, Stefan-Alfred Hiienurm, Carl-Martin Jõgeda, Alari Liima, Enn-Erik Mirt, Kaarel Voogre (kõik 9. klassist), Siim Markus ja Karl Vaine (mõlemad 8. klassist).

Koolis toimus ka lauajalgpalli paaristurniir 7.-9. klasside poistele. Tublimateks osutusid Rain Hallikas ja Frank Johan Ojarand 8. klassist, 2. koha saavutasid Kaarel Voogre ja Stefan Hiienurm 9. klassist ja 3. koha Siim Markus ja Sander Reila 8. klassist.