Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Spordiuudised esimesest kooliveerandist

03.11.2008

11. septembril toimusid „Kalevi” staadionil Tallinna MV teatejooksudes.
10 x 60 m jooksus poistele esindasid Kivimäe kooli: Harti Kappet, Villem Lillo, Marek Lääts, Randy Pius, Jörgen Paabu (kõik 9. klassist), Martin Kivi (8. klassist), Alfred Kosljak (7. klassist), Kristjan Erik Liive, Karl Palumets ja Andreas Tukmann (kõik 6. klassist). Põhikoolide poiste arvestuses saavutasime 36. koha (1.32,0) 54. osalenud kooli hulgas.

12. septembril toimus Kivimäe kooli tervisepäeva raames maastikumäng Glehni pargis. Maastikumängul osalesid kõik õpilased (kolmas klass oli ujumas) 1.-9. klassini.
Samal päeval korraldas Eesti Koolispordiliit samuti maastikumängu Pirital. „Reipalt koolipinki” üritusel osales Kivimäe kool lausa nelja võistkonnaga. Väga huvitava võistluse kontrollpunktides tuli lahendada erinevaid ülesandeid (erinevatest kujunditest panna kokku ruut, tuli vabaneda paaris „käeraudadest”, osata teha sõlmi, ületada Pirita jõgi kummipaadiga jne). Õpilastele meeldis üritus väga, loosiauhindu jagus pea kõikidele osalenutele.

24. septembril toimunud Nõmme Sügisjooksul osales Kivimäe koolist 22 õpilast. Oma vanuseklasside tublimateks osutusid: 2000.a sündinud tüdrukute 500 m jooksus saavutas Hanne Tõnts (2.bklass) III koha, 1998.a sündinud tüdrukute 500 m jooksus Laura Jaansen (4. klass) 8. koha ja 1994.a sündinud tüdrukute 1000 m jooksus Maarja Linda Ojarand 6. koha. 2001.a sündinud poiste 500 m jooksus saavutas Allan Angelstok (1.a klass) 4. koha, Erki Meesit (1.b klass) 7. koha. 2000.a sündinud poistest saavutas II koha Daaniel Maanas (2.b klass) ja 1996. a sündinud poiste 500 m jooksus 6. koha Frank Johan Ojarand (6. klass).

29. septembril toimusid Nõmme LO koolide murdmaateatejooksu võistlused.
5 x 500 m jooksus saavutasid Kivimäe kooli õpilased järgmised tulemused:
3. klassi tüdrukute võistkond koosseisus: Hanna- Mari Hein, Silvia Ilu, Lily Mägi, Karmen Stamm ja Liise Marie Reinik saavutas 5. koha.
3. klassi poiste võistkond koosseisus: Markus Reila, Rasmus Juhanson, Meelis- Jarek Otsus, Nikita Meier ja Juhan Soodla saavutas 4. koha.
4. klassi tüdrukute võistkond koosseisus: Laura Jaansen, Sheryl Rusin, Bianka Lisanna Org, Katarina Kaldoja ja Kätlin Metsküla saavutas I koha!!!! Väga tublid!!!
4. klassi poiste võistkond koosseisus: Enrico Soodla, Artur Meier, Sander Steve Sinivee, Harles Veersalu ja Walter Armulik saavutas III koha!
5. klassi tüdrukute võistkond koosseisus: Kertu Veiler, Merilyn Pihelgas, Anette Tameri, Maria Aljas ja Marie Jõenurm saavutas 5. koha.
5. klassi poiste võistkond koosseisus: Karl Stamm, Uku Altnurme, Andreas Hein, Ahti Kappet ja Magnus Toonmaa saavutas tubli II koha.
6. klassi tüdrukute võistkond koosseisus: Janeli Jaansen, Karin Toonmaa, Brita Liiver, Sarah Brigitta Kasemaa ja Getter Kiisk saavutas 5. koha.
6. klassi poiste võistkond koosseisus: Kristjan Erik Liive, Frank Johan Ojarand, Andreas Tukmann, Rain Hallikas ja Karl Palumets saavutas võidu!!! Hurrraaaa...
7. klassi tüdrukute võistkond koosseisus: Gretel Veersalu, Joanna Kotkas, Brigitta Õunmaa, Liis Mällo ja Külliki Matt saavutas samuti I koha. Super üllatus!!!!
7. klassi poiste võistkond koosseisus: Kaspar Admann, Enn-Erik Mirt, Stefan Hiienurm, Alfred Kosljak ja Kaarel Voogre saavutas tubli III koha!
Eraldi arvestus peeti 6.-7. klasside osas. Kui kõik punktid kokku liideti selgus, et I koha ja karika võitis Kivimäe PK!!! Super!!!

7. oktoobril toimunud Tallinna MV murdmaajooksus esindasid kooli: Frank Johan Ojarand (6.kl) 54. koht poiste 2000 m jooksus, Kaspar Admann (7.kl) 51. koht, Martin Kivi (8.kl) 79. koht, Kristjan Erik Liive (6.kl) 90. koht ja Andreas Tukmann (6.kl) 125. koht poiste 1000 m jooksus. Gerli Liis Pihu (8.kl) 52. koht, Gretel Veersalu (7.kl) 101. koht ja Liis Mällo (7.kl) 106. koht tüdrukute 500 m jooksus. Maarja Linda Ojarand (8.kl) 39. koht, Külliki Matt (7.kl) 49. koht ja Brigitta Õunmaa (7.kl) 59. koht tüdrukute 1000 m jooksus. Tallinna koolide arvestuses Kivimäe koolile 28. koht.

Nõmme koolide jalgpalliturniiril osales sel sügisel ka Kivimäe kooli poiste võistkond. Jalgpalli mängisid: Randy Pius, Harti Kappet, Villem Lillo, Marek Lääts, Kaius Nõmberg (kõik 9. klassist), Kristjan Erik Liive, Robert Meesit, Karl Palumets, Frank Johan Ojarand, Karl Vaine ja Martin Kaljuste (kõik 6. klassist). Turniiril 4. koht.

12. oktoobril toimunud Rabajooksul osales hulgaliselt Kivimäe kooli õpilasi ja õpetajaid. II koha saavutas kuni 12. aastaste poiste hulgas Kivimäe kooli 5. klassi õpilane Uku Altnurme. Hurrraaa.....

Nõmme koolide 6.-7. klasside orienteerumise MV toimusid 16. oktoobril Glehni pargis. Osales viis Nõmme kooli. Rajameister Viiu Rebane oli valmistanud väga huvitava raja ja kõik osalejad jäid võistlusega väga rahule. Kivimäe kooli esindasid võistlustel: Frank Johan Ojarand (6.kl) I koht, Enn-Erik Mirt (7.kl) 4. koht, Kaspar Admann (7.kl)
8. koht ja Kristjan Erik Liive (6.kl) 17. koht. Tüdrukutest Janeli Jaansen (6.kl) III koht, Külliki Matt (7.kl) 5. koht, Liis Mällo (7.kl) 9. koht, Brita Liiver (6.kl) 17. koht ja Sarah Brigitta Kasemaa (6.kl) 21. koht. Kui jällegi kõik kohapunktid kokku liideti selgus, et
I koha ja karika võitis Kivimäe kooli võistkond. Hurrrraaaa......