Sportlikud tegemised 3. veerandil

02.04.2008

Kivimäe kooli kabeturniir toimus 14. jaanuaril. Turniiril osales 11 poissi ja 3 tüdrukut (1.-6. klassini). Poiste tublimad: Frank Johan Ojarand (5.klass), Rasmus Juhanson (2. klass) ja Andres Imre Veski (6. klass).Tüdrukute parim Liise Marie Reinik (2. klass).

18. jaanuaril toimus kooli maleturniir. Osales viis poissi – I koht Frank Johan Ojarannale (5. klassist), II koht Ekke Altnurmele ja III koht Andres Abramsile (mõlemad 6. klassist).

21. jaanuaril olid kõik Nõmme LO koolide kabetajad kutsutud Kivimäe kooli Nõmme koolide kabeturniirile. Osales neli Nõmme kooli – Kivimäe kooli võistkond koosseisus: Frank Johan Ojarand, Andres Imre Veski, Andreas Tukmann (5.klass) ja Liise Marie Reinik saavutasid 4. koha.

28. jaanuaril toimus Nõmme koolide maleturniir – ikka meie koolis. Osales jällegi neli Nõmme kooli ja Kivimäe kooli võistkond koosseisus: Frank Johan Ojarand, Ekke Altnurme, Andres Abrams ja Maarja Linda Ojarand (7. klass) saavutasid 4. koha.

15. veebruariks oli planeeritud Kivimäe kooli talvine suusapäev. Kuna tänavune lumevaene talv suusatamist ei soosi, otsustasime korraldada tervele kooliperele matka Harku metsas asuvatel valgustatud matka- ja suusaradadel. 1.-4. kasside õpilased läbisid 4 kilomeetrise matkaraja, 5.-7. klasside õpilaste matkaraja pikkuseks oli 6,5 kilomeetrit. 8.-9. klasside õpilased matkasid koos kõige väiksematega ja olid neile matkal teejuhtideks. Rajal oli ka kaks kontrollpunkti, kus õpilased said oma nimekaardile templijäljendi – näitamaks, et rada oli korrektselt läbitud. Õpilastele oli juba eelnevalt antud ülesanne matkal jälgida ümbritsevat loodust ja teha huvitavaid loodusfotosid. Kahjuks ei jäänud fotodele ühtegi metslooma, kuid huvitavaid pilte looduse imedest olid lapsed pildistanud väga palju. Suur loodusfotode näitus pannakse üles 4. veerandi alguses, tublimaid fotograafe ootab ees preemiareis loomaaeda. Mõnus matkapäev täitis kindlasti püstitatud eesmärgi – tuua lapsed loodusesse, värskesse õhku liikuma.

26. veebruaril toimus Kivimäe kooli 2.-5. klasside õpilastele „Playbox” – võistlus, kus tuleb jäljendada mõnd kuulsat ansamblit või lauljat. Võistluskavasid oli kokku 10.
I koha võitsid 5. klassi tüdrukud lauluga „Leto svet” Kreisiraadio esituses. Tüdrukud olid kõvasti vaeva näinud – kostüümides ja parukates nägid nad välja nagu Leinatamm, Võrno ja Oja. Tantsutüdrukutel lipud ja muu atribuutika, just nagu päris videos – tublid! II koha saavutasid 4. klassi tüdrukud ja III koha 3. klass ansambli „ABBA” jäljendamise eest.

3. märtsil toimus kooli saalis gomoluturniir (5 nuppu ritta). Võistlus oli meeldivalt osalejaterohke. 18 osalenud poisi hulgast tuli tänavuse aasta gomokumeistriks 5. klassi õpilane Frank Johan Ojarand. Franki võiks nimetada selle aasta mõttemängude meistriks – ta võitis ka kooli male- ja kabevõistlused. II koha saavutas Rasmus Juhanson (2.klass) ja III koha Oliver Kukk (3. klassist). Tüdrukute esikolmik: Tuuli Põhjakas (2.klass), Sigrid Jeletski ja Gertu Talva (mõlemad 7. klassist).

10.-12. märtsil toimunud kooli võistlustel sõudeergomeetritel sõudmises olid tublimad: Silver Ausma (9B), Marko Arras (9A), Silver Roosipuu (9A), Martin Vahtra (8.klass) ja Andreas Barinov (9B). Tüdrukute esikolmik: Anette Laur (8.klass), Kristiina Saarsalu (9B), Liisa Tarkus (8. klass) ja Silvia Kebbinau (9A). Samad õpilased esindavad kooli ka Tallinna koolinoorte MV sisesõudmises, mis toimub 27. märtsil.