2. veerand spordis 2008/2009

27.01.2009

Loe kokkuvõtet 2. veerandi sportlikest saavutustest.

6. novembri õhtupoolikul kogunes Kivimäe kooli saali sporti ja tervislikke eluviise propageeriv seltskond, et tähistada isadepäeva mõnusate sportlike ettevõtmistega. Isad (ka emad) ja lapsed said omavahel mõõtu võtta nooleviskes, hüppenööriga hüpates, sõudeergomeetritega sõudes. Sai osaleda gomokuturniiril ja lavale oli üles seatud lausa „tantsumasin”. Ei puudunud ka Jaak Tungel ja judopoisid, kes demonstreerisid judovõtteid. Tervislikkust lisas ka see, et tavaliste shokolaadide asemel olid auhindadeks väikesed meepurgid ja vitamiine sisaldavad apelsinid, niksi-näksi laual aga toored porgandid ja punapõsksed õunad, joogiks mitsestatud vesi. Kaks ja pool tundi ühiseid ettevõtmisi - kus laps nägi, kuidas isa sõudeergomeetril tõsiselt pingutas ja emal on nooleviskes väga täpne käsi – see on see kvaliteetaeg, mida iga pere peaks koos kogema. Jääme ootama uusi kohtumisi.

10. novembril toimusid Kivimäe koolis gomokuvõistlused. Võistlustest võttis osa kümme tüdrukut, 1. -4. klassist kaksteist poissi ja 5.-9. klassist kuusteist poissi. Võistlustel oli lausa rahvusvaheline peakohtunik: Micha Hage (Hollandist), keda abistasid Ants Soosõrv, Maarika Laiv ja Triin Leever. Tüdrukute kolm paremat: Tuuli Põhjakas (3.klassist), Brita Liiver (6. klassist) ja Maarja Linda Ojarand (8.klassist). 1.-4. klassi poiste esikolmik: Rasmus Juhanson (3.klassist), Kristo Juhkental (2.a klassist) ja Oliver Treumann (3. klassist). 5.-9. klasside poiste esimesed kolm: Ranel Kõmmits (8. klassist), Kaspar Raidvere (8. klassist) ja Magnus Muru (6. klassist).

1. detsembril toimunud kooli maleturniiril osales vaid kaks noormeest – I koht Frank Johan Ojarand ja II koht Magnus Muru (mõlemad 6. klassist)

3. detsembril toimusid Sõbra spordihoones Nõmme koolide 3.-5. klasside kombineeritud teatevõistlused. Kivimäe kooli 3. klassi võistkond saavutas 4. koha.
4. klassi võistkond koosseisus: Laura Jaansen, Katarina Kaldoja, Sheryl Rusin, Bianka Lisanna Org, Kätlin Metsküla, Anne Laura Laur, Harles Veersalu, Walter Armulik, Enrico Soodla, Joosep Pootsmaa, Märten Mürk ja Sander Steve Sinivee saavutasid tubli III koha ja pronksmedalid!
5. klassi võistkond koosseisus: Uku Altnurme, Magnus Toonmaa, Karl Stamm, Mart Preiman, Kristjan Känd, Sander Otsa, Kertu Veiler, Anette Tameri, Maria Aljas, Kaireen Luhtjärv, Marianna Uibopuu ja Merlyn Pihelgas saavutasid samuti tubli III koha!

8. detsembril toimus koolis kabeturniir. Tüdrukute kolm paremat olid: Merily Krabbi (6.klassist), Liise Marie Reinik (3. klassist) ja Brita Liiver (6. klassist). Poiste kolm paremat: Andreas Tukmann (6. klassist), Rain Noormann (4. klassist) ja Enrico Soodla (4. klassist).

9. detsembril toimusid Nõmme koolide ujumisvõistlused. Kahjuks mitme võistleja haigestumise tõttu Kivimäe kool sel aastal ujumisvõistlustel ei osalenud.