Tagasivaade 2. veerandi saavutustele

03.01.2007

8.-10. novembrini toimusid Kivimäe kooli õpilastele võistlused sõudeergomeetritel „sõudmises”.

3.-4. klasside õpilastel oli distantsi pikkuseks 300 m, 5.-9. klasside õpilased pidid sõudma 500 m. Paremad tulemused saavutasid tüdrukutest: Liisa Tarkus (7. klass) ja Kristine Kebbinau (9. klass) võrdse ajaga 1.59,7, kolmanda aja saavutas Aveli Ulm (8.b klass) 2.01,4 ja neljas oli Anette Laur (7. klass) tulemusega 2.04,3. Poistest võidutsesid 9. klassi noormehed. I koht Rauno Treibekile ajaga 1.36,6, II koht Oliver Lõole ajaga 1.37,0, III koht ajaga 1.39,1 Andre Liimale ja neljas koht ajaga 1.40,1 Reimo Ojale. Kõik eelnimetatud õpilased esindavad Kivimäe kooli ka Tallinna MV sõudeergomeetritel sõudmises, võistlus toimub märtsis 2007.a.

Nõmme koolide 6.-9. klasside noormeeste korvpalliturniiril, mis toimus novembri alguses, esinesid tublilt Kivime kooli korvpallipoisid.

Võistkond koosseisus: Martin Dorbek (kapten 9. klass), Jasper Janson (9. klass), Tanel Tamre (9. klass), Reimo Oja (9. klass), Rauno Treibek (9. klass), Andreas Barinov (8.b klass), Tambet Pomerants (8.a klass) ja Werner Armulik (8.a klass) saavutas tubli III koha!!!

20. novembril toimunud Kivimäe kooli maleturniiril osales vaid kuus! poissi.

Tublimad maletajad on: I koht Ekke Altnurme (5. klass), II koht Andres Abrams (5. klass) ja III koht Alari Liima (5. klass).

27. novembril kohtusid kõikide Nõmme koolide 3.-5. klasside 10- liikmelised võistkonnad Sõbra spordihoones, kus toimusid Nõmme koolide algklasside kombineeritud teatevõistlused.

Kivimäe kooli 3. klassi võistkond koosseisus: Sander Otsa, Magnus Toonmaa, Kristjan Känd, Karl Stamm, Uku Altnurme, Andreas Hein, Kaireen Luhtjärv, Marie Jõenurm, Maria Aljas, Kertu Veiler, Marianna Elisabeth Uibopuu ja Anette Tameri võistles tublilt ja saavutas neljanda koha. 4. klassi võistkond koosseisus: Enrico Robert Meesit, Karl Vaine, Martin Kaljuste, Frank Johan Ojarand, Kristjan Erik Liive, Siim Markus, Johanna Julia Ruhno, Karin Toonmaa, Janeli Jaansen, Stiina Ulmre ja Brita Liiver saavutasid III koha!!! Väga tublid! 5. klassi võistkond koosseisus: Andre Markus, Kaspar Admann, Carl- Martin Jõgeda, Alari Liima, Andres Abrams, Enn- Erik Mirt, Gretel Veersalu, Maria Vähi, Carmen Paabu, Joanna Kotkas ja Liis Mällo saavutasid samuti tubli III koha ja pronksmedalid!!!

5. detsembril toimusid Nõmme ujulas Nõmme koolide teateujumise meistrivõistlused.

10x50 m distantsil saavutas Kivimäe kooli noormeeste võistkond koosseisus: Andre Adler, Silver Roosipuu, Werner Armulik (kõik 8.a klassist), Silver Ausma (8.b klassist), Rauno Treibek, Marko Põldroos, Reimo Oja, Eduard Otsalainen (kõik 9. klaasist), Enn- Erik Mirt (5. klassist) ja Martin Vahtra (7. klassist) tubli III koha!! Hurrraaa!!!

11.detsembril toimus Kivimäe kooli kabeturniir.

Osalejaid – 13. Tüdrukutest osutus parimaks kabetajaks Sirli Maidre (5.klass), II koha saavutas Triin Rast (6. klassist) ja III koha Merily Krabbi (4. klassist). Poiste parim Frank Johan Ojarand (4. klass), II koha saavutas Uku Altnurme (3. klassist) ja III koha Magnus Toonmaa(3. klassist).

Kivimäe kooli võimlemispidu toimus 13. detsembril.

Laval esitasid oma kava 5.-9. klasside õpilased. Muusikapala, mille järgi tuli kava esitada, loositi kõikide osalejate vahel juba veerandi alguses. Seekord osutusid kõige väiksemad – ka kõige tublimateks. Võimlemispeo võitis 5. klass Hendrik Sal- Salleri muusikapala „Tantsin sinuga taevas“ järgi esitatud akrobaatilise kavaga. Võidukavas esinesid: Liis Mällo, Maria Vähi, Gretel Veersalu, Ulla Vaine, Külliki Matt ja Joanna Kotkas. II koha vääriliseks hinnati 6. klassi tants „Päkapikud“ - positiivne selle tantsu juures oli see, et osalesid pea kõik 6. klassi tüdrukud ja üks julge poiss – Ranel Kõmmits. III koha saavutas 9. klassi võimlemiskava keppidega. Laval esinesid ka õpetaja Anneli Laaspere tantsutüdrukud ja peo lõpetasid 2. ja 9. klassi poiste ühine akrobaatiline kava neljakordse püramiidiga – see kava sai ka kõige kõvema aplausi.