Suusaveerandi kokkuvõte

30.03.2014

26. veebruaril 2014 a. selgitati Nõmme spordikeskuses Tallinna koolinoorte meistrid murdmaasuusatamises. Vaatamata kevadisele ilmale ja kesistele lumeoludele selgitati välja parimad nii individuaalaladel kui ka meeskondlikult. Võistlustingimused sarnanesid Sotsi olümpiaradadega – võisteldi plusskraadidega, suusalund jätkus vaid muruplatside vahel looklevale suusarajale.

Väga tublit suusasõitu tegid meie – Kivimäe Kooli õpilased, kes võistkondlikus arvestuses saavutasid poiste hulgas 2. koha ja tütarlaste arvestuses 3. koha. Meistrivõistlustel osales ligi 400 õpilast 28 Tallinna koolist.

Kivimäe Kooli esindasid: RAIN NOORMANN (9. klassist), kes individuaalselt saavutas tubli 4. koha. ENRICO SOODLA (9. klassist), kes saavutas 13. koha, JUHAN SOODLA (8. klassist), kes saavutas 26. koha, GABRIEL DOMINIC SERGO (6.b klassist), kes saavutas 52. koha ja MEELIS JAREK OTSUS (8. klassist), kes saavutas 60. koha. Poiste 1,4 km sprindidistantsil osales kokku 108 võistlejat.

Tüdrukutest esindasid kooli: MERILI- MAI KIVIMETS, kes saavutas 16. koha, CAROL KUUSKMAN, kes saavutas 18. koha – mõlemad tüdrukud õpivad 6.a klassis. ANETTE VANEM, saavutas 29. koha, MARIS MÜRK, kes saavutas 41. koha ja HANNE TÕNTS, kes saavutas 51. koha – kõik kolm tüdrukut õpivad 7. b klassis. Tüdrukute 1,4 km sprindis osales 93 suusatajat.

Väga pehmel kunstlume rajal, +6* õhutemperatuuri juures selgitasid 4. märtsil 2014 a. Nõmme koolinoored oma meistrid. Väga tublilt esindasid oma kooli 6.-7. klasside tüdrukud. CAROL KUUSKMAN tuli selle vanusegrupi võitjaks ja MERILI- MAI KIVIMETS saavutas 3. koha. 8.-9. klasside poiste hulgas tuli Kivimäe Koolile lausa kaksikvõit – RAIN NOORMANN esimene, ENRICO SOODLA teine koht.