Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Kevadjooksul võitjate hulgas

02.05.2011

20. aprillil toimus 21. Nõmme kevadjooks. Meie kooli õpilased on sellel traditsioonilisel üritusel alati aktiivselt osalenud. Sel aastal võitis 4B klassi poiss Daaniel Maanas oma vanusegrupis esikoha. Sama klassi jooksutüdruk Hanne Tõnts saavutas teise koha. Õpetaja Maarika Laivi õpilastel tuli läbida 500 meetrit/>.

Ka 75. Rabajooksul ei jäänud meie noored sportlased ainult pealtvaatajateks. Kokku osales üritusel 1958 jooksu- ja käimissõpra. Rabajooks on kaks korda aastas (kevadel ja sügisel) korraldatav rahvaspordiüritus. Esimene jooks toimus 1974. aasta aprillis. Jooksurada kulgeb Harku raba teedel.