Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Kokkuvõtte 3. veerandi sportlikest tegemistest 2008/2009

06.04.2009

19. jaanuaril toimus Nõmme koolide kabeturniir. Korraldajaks Kivimäe PK, peakohtunik Ants Soosõrv. Osales viis Nõmme kooli. Kivimäe kooli võistkonnas mängisid kabet: Andreas Tukmann (6.klass), Frank Johan Ojarand (6. klass), Enrico Soodla (4. klass) ja tüdrukute laual Merily Krabbi (6. klass) – 5. koht.

26. jaanuaril kohtusid jälle Kivimäe Koolis Nõmme koolide tublimad maletajad. Turniiril osales neli kooli. Kivimäe kooli esindasid: Frank Johan Ojarand (6. klass), Kristo-Aivar Juhkehtal (3. klass) ja Maarja Linda Ojarand (8. klass) – 4. koht.

29. jaanuaril toimunud Playbox-il, võistlusel kus tuleb jäljendada mõnd tuntud lauljat või ansamblit, astusid lavale 2.-9. klassi õpilased üheteistkümne võistluskavaga. Võisteldi kahes vanusegrupis. 2.-5. klassi arvestuses tulid võitjateks 2. klassi poisid – „Mul on bemmil uued kummid“. 6.-9. klassi kavad olid originaalsed ja toredad vaadata. Võitis 9. klassi popurrii erinevatest lauludest, mis sai ka kõige suurema aplausi (publiku lemmik). Tore, et lapsed olid ka kostüümidele mõelnud. Väga toredad tantsulised kavad olid ka 6. ja 7. klassi tüdrukutel.

5. veebruaril toimus Kivimäe Kooli suusapäev. Ilm oli ilus, temperatuur -6*, Nõmme Spordikeskuses ootas kõiki õpilasi korralik suusarada. Tüdrukutel oli vaja läbida 1,4 km ja poistel 2,8 km pikkune rada. 2.-9. klasside õpilastest läbisid raja aja peale 130 õpilast, oli ka niisama suusatajaid, kes võistelda ei soovinud. 1. klasside õpilased kelgutasid. Peale raja läbimist said kõik võistlejad sooja tee ja piruka. Kooli suusapäeval paremaid aegu näidanud lapsed esindavad Kivimäe Kooli Nõmme koolide suusavõistlustel ja ka Tallinna MV-l.

12. veebruaril kogunesid Nõmme Spordikeskusesse kõikide Nõmme koolide 6.-9. klasside tublimad suusatajad. Toimusid Nõmme koolide MV suusatamises. 6.-7. klassi tütarlaste 2,6 km distantsil saavutas Külliki Matt (7. klass) 5. koha, Liis Mällo (7. klass) 8. koha, Maria Aljas (5. klass) 11. koha, Gretel Veersalu (7. klass) 14. koha ja Maria Christy Tugedam (6. klass) 16. koha. 6.-7. klassi poiste 3,6 km distantsil saavutas I koha Kristjan Erik Liive !!! (6. klass), 8. koha Frank Johan Ojarand (6. klass), 10. koha Uku Altnurme (5. klass), kooli esindasid veel Martin Kaljuste (6. klass) ja Andres Abrams, Enn-Erik Mirt (7. klassist). 8.-9. klassi neidude 2,6 km rajal saavutas III koha Maarja Linda Ojarand (8. klass), 5. koha Kristine Diane Liive (8. klass), 11. koha Gerli Liis Pihu (8. klass), kooli esindasid veel Marilyn Sipelgas ja Silvia Tännav (9.klassist). 8.-9. klassi noormeeste 3,6 km distantsil saavutas Markus Kaljuste (9. klass) II koha, Kaius Nõmberg (9. klass) 4. koha, Harti Kappet (9. klass) 8. koha, kooli eest võistlesid veel Martin Kivi (8. klass) ja Randy Pius (9. klass). 6.-7. klasside arvestuses (liideti poiste ja tüdrukute punktid) jäi Kivimäe Kool jagama II-III kohta Nõmme Gümnaasiumiga, võitis Nõmme PK. 8.-9. klasside arvestuses saavutasime II koha, esikoha võitis ühe punkise eduga Nõmme G.

25. veebruaril toimusid Nõmme Spordikeskuses Tallinna MV suusatamises. Tüdrukute 2 km distantsil osales 81 võistlejat. Kivimäe Kooli tüdrukutest saavutas Külliki Matt (7. klass) 18. koha, Maarja Linda Ojarand (8. klass) 32. koha, Liis Mällo
(7. klass) 34. koha ja Kristine Diane Liive (8. klass) 55. koha. Poiste 4 km distantsil osales 83 võistlejat. Kivimäe Kooli poistest saavutas Markus Kaljuste (9. klass) 16. koha, Kristjan Erik Liive (6. klass) 21. koha, Harti Kappet (9. klass) 51. koha ja Frank Johan Ojarand (6. klass) 55. koha.

26. veebruaril jätkusid Tallina MV suusatamises teatesõitudega. Kivimäe Kooli tüdrukute võistkond koosseisus: Külliki Matt, Liis Mällo ja Maarja Linda Ojarand saavutasid 3x2 km distantsil tubli 7. koha – osales 14 võistkonda. Poiste 3x4 km teatesõidus esindasid kooli: Markus Kaljuste, Kristjan Erik Liive ja Harti Kappet – 11. koht, osales 17 võistkonda. Kahe päeva kokkuvõttes saavutasid Kivimäe Kooli suusatüdrukud tubli 7. koha, osales 21 kooli. Poiste kahe päeva kokkuvõttes Kivimäe Koolile 11. koht – 20 osalenud kooli hulgas.

6. märtsil toimusid Nõmme koolide algklasside suusavõistlused. 1.-4. klasside tüdrukute 3x1,4 km teatesõidus saavutas Kivimäe Kooli naiskond III koha. Võistkonnas suusatasid: Katarina Kaldoja, Kristin Karu ja Laura Jaansen (kõik 4. klassist). 1.-4. klassi poiste teatevõistkond saavutas 4. koha. Võistkonnas suusatasid: Harles Veersalu, Märten Mürk ja Enrico Soodla (kõik 4. klassist). 5. klassi tütarlaste 3x1,4 km teatesuusatamises olid väga tublid: Merlyn Pihelgas, Anette Tameri ja Maria Aljas, kes saavutasid II koha. 5. klassi poiste teatesuusatamise võistkond koosseisus: Ahti Kappet, Sander Otsa ja Uku Altnurme saavutasid samuti tubli II koha.

9. märtsil algas Nõmme koolide 6.-7. klasside poiste korvpalliturniir. Ka Kivimäe Kooli poiste võistkond osales. Võistkonnas mängisid: Enn-Erik Mirt, Kaarel Voogre, Alari Liima, Kaspar Admann ja Gert Veitmaa (kõik 7. klassist). Alagrupi mängudes kaotasime nii NG-le kui ka PG-le ja edasi kohamängudele ei pääsenud.

10. märtsil toimus Nõmme PK-s Nõmme koolide 5. klasside poiste rahvastepalli turniir. Kivimäe Kooli võistkonda kuulusid: Uku Altnurme, Karl Stamm, Magnus Toonmaa, Sander Otsa, Kristjan Känd, Reio Laas, Andreas Hein ja Mairo Rooväli. Poisid võitlesid tublilt ja tasuks II koht ja hõbemedalid. Väga tublid!

11. märtsil toimus Pääsküla G-s Nõmme koolide 3. klasside rahvastepalli turniir. Kivimäe kooli võistkond mängis koosseisus: Markus Reila, Brain Rootslane, Juhan Soodla, Nikita Meier, Oliver Treumann, Hugo Tekkel, Marta Chan, Mairit Krabbi, Carina Tugedam, Karmen Stamm, Kairin Luhtjärv ja Janet Liis Metus.