Sportlikud tegemised 1. ja 2. veerandil

17.01.2008

Loe kokkuvõtet spordisaavutustest esimesel ja teisel veerandil 2007-2008 õppeaastal.

19. septembril toimunud Nõmme sügisjooksul osales 19 Kivimäe kooli õpilast. Tublimad 500 m jooksjad oma vanuseklassides olid: 2000.a sündinud tüdrukutest Hanne Tõnts (1.b klass) 4. koht, 1999.a sündinud tüdrukutest Karmen Stamm (2. klass) 4. koht, 1996.a sündinud tüdrukutest Janeli Jaansen (5. klass) samuti 4. koht, 1994.a sündinud tüdrukutest Maarja Linda Ojarand (7. klass) 6. koht. 2000.a sündinud poistest II koht Daaniel Maanasele (1.b klass), 1999.a sündinud poistest Juhan Soodlale (2. klass) 5. koht, 1997.a sündinud poistest 5. koht Karl Stammile (3. klass), 1995.a sündinud poistest Karl Palumetsale (5. klass) 5. koht.

20. septembril toimus Hiiu staadionil Kivimäe kooli sügisene spordipäev. Kõik klassid võtsid omavahel mõõtu 10x60 m pendelteatejooksus, toimusid kaugushüppe ja säärikuviske võistlused 1.-9. klasside õpilastele. Lõpuks tuli joosta 500 või 1000 m murdmaajooks Glehni pargi radadel.

24. septembril toimusid Glehni pargis Nõmme LO koolide murdmaateatejooksu võistlused 3.-7. klassi õpilastele. 4. klassi poiste 5x500 m distantsil saavutasid II koha Kivimäe kooli poisid: Uku Altnurme, Andreas Hein, Magnus Toonmaa, Karl Stamm ja Sander Otsa. 4. klassi tüdrukute võistkond sai 4. koha. 5. klassi poiste võistkond: Karl Palumets, Enriko Robert Meesit, Frank Johan Ojarand, Andreas Tukmann ja Kristjan Erik Liive saavutasid I koha, tüdrukute võistkond jäi viiendaks. 6. klassi poiste võistkond saavutas samuti võidu, võistkonnas jooksid: Andre Markus, Ekke Altnurme, Enn-Erik Mirt, Kaspar Admann ja Alari Liima. 6. klassi tüdrukute võistkond saavutas II koha, võistkonda kuulusid: Külliki Matt, Carmen Paabu, Joanna Kotkas, Liis Mällo ja Gretel Veersalu. 7. klassi tüdrukute võistkond saavutas 5. koha.

10. oktoobril toimusid Glehni pargis Tallinna koolinoorte 2007/2008 õppeaasta murdmaajooksu meistrivõistlused. Nooremate tüdrukute 500 m jooksus esindasid kooli: Silvia Kebbinau (9a), kes saavutas 37. koha, Gretel Veersalu ja Liis Mällo (6. klassist) ja Janeli jaansen (5. klassist). Nooremate tüdrukut 1000 m jooksus saavutas Maarja Linda Ojarand (7. klassist) 33. koha. Nooremate poiste 1000 m jooksus saavutas Mario Markus (9b) 34. koha, Villem Lillo (8.klassist) 38. koha, kooli esindasid veel Marek Lääts ja Randy Pius (mõlemad 8. klassist) ja Silver Ausma (9b). Koolide arvestuses saavutas Kivimäe kool 29. koha (49. osalenud kooli hulgas).

Nõmme LO koolide 8.-9. klassi poiste korvpalliturniiril saavutas Kivimäe kooli võistkond 4. koha.

26. novembril kohtusid kõikide Nõmme koolide 3.-5. klasside 10-liikmelised võistkonnad Sõbra spordihoones, kus toimusid Nõmme koolide algklasside kombineeritud teatevõistlused. Kivimäe kooli 3. klassi võistkond saavutas 4. koha. 4. klassi võistkond koosseisus: Sander Otsa, Magnus Toonmaa, Kristjan Känd, Karl Stamm, Uku Altnurme, Andreas Hein, Kaireen Luhtjärv, Maria Aljas, Kertu Veiler, Marianna Elisabeth Uibopuu ja Anete Tameri saavutasid III koha. Väga tublid!

5. klassi võistkond koosseisus: Rain Hallikas, Frank Johan Ojarand, Siim Markus, Kristjan Erik Liive, Enriko Robert Meesit, Karl Palumets, Brita Liiver, Karin Toonmaa, Janeli Jaansen, Triin Abrams ja Maria Christy Tugedam saavutasid I koha. Hurraaa.....!!!!!

4. detsembril toimusid Nõmme ujulas Nõmme koolide teateujumise meistrivõistlused. 10x50 m distantsil saavutas Kivimäe kooli noormeeste võistkond koosseisus: Silver Roosipuu, Andre Adler, Werner Armulik, Marko Arras (kõik 9.a klassist), Randy Pius (8. klassist), Enn-Erik Mirt, Kaspar Admann, Andres Abrams (kõik 6. klassist) ja Frank Johan Ojarand , Johannes Sild (5. klassist) tubli III koha.

5. detsembril toimusid Kivimäe koolis esmakordselt klassidevahelised linetantsu võistlused. Osalesid 5., 6., 7. ja 9.b klassi tantsurühmad. Tublimad linetantsijad olid 7. klassi tüdrukud, teise koha saavutasid 9.b klassi tantsijad. Vahvad olid ka 5. klassi linetantsijad, kes olid laval pea poole klassiga - sealhulgas ka neli vaprat poissi. Tublid! Laval esinesid ka õpetaja Anneli Laaspere tantsulapsed ja õpetajadki. Zürii koosnes seekord rahvatantsijatest tantsurühmast „Lee” ja zürii esimeheks oli Kivimäe kooli vilistlane Siim Shults.