Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

"Ajaloos tehti ajalugu"

02.03.2010

Ajaloo-olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru, mis toimus 20. veebruaril Nõmme Gümnaasiumis, pääsesid õpilased koolivooru tulemuste alusel. (Meilt koguni neli õpilast.) Tänaseks on tulemused selgunud - need on Kivimäe kooli jaoks rõõmustavad ja selles õppeaines kõigi aegade parimad:

7. klassi õpilane Kristjan Erik Liive saavutas kolmekümne kolme osaleja hulgas 6. koha; 8. klassi arvestuses jagas Ingrid Müürisepp 8.-9. kohta ja Kaarel Voogre oli neljakümne osaleja hulgas 31. (Kahju, et Stefan-Alfred Hiienurm „starti ei ilmunud”.) Kiidusõnad ka tublile juhendajale-õpetajale Margus Pillaule, kes on suutnud õpilastes oma aine vastu huvi äratada ja üheskoos suurepäraste tulemusteni jõuda. On ju olümpiaad mitmevooruline ainevõistlus, millel osalemine eeldab vastava kooliastme ainekava põhjalikku tundmist. Väga heade tulemuste saavutamiseks olümpiaadil tuleb õpilastel teha ka iseseisvat tööd, sest osa ülesandeid on koostatud erialase kirjanduse põhjal. Olümpiaadiks ettevalmistumisel on abiks õpilase ja juhendaja-õpetaja hea koostöö. Edukat koostööd edaspidiseks!