Algasid aineolümpiaadide koolivoorud

15.10.2012

Bioloogiaolümpiaadi ühtsete ülesannetega koolivoor sai alguse 9. oktoobril Tallinna Loomaaias. Esimestena astusid võistlustulle 7. klassi õpilased: Rasmus Juhanson, Mairit Krabbi, Kadri Kukk, Silvia Maine, Janet-Liis Metus, Elise Ojaste, Anette Raidna, Liise Marie Reinik, Laura-Mai Schults, Karmen Stamm, Hugo Tekkel, Marta Tikman ja Carina Tugedam. Õpetaja Maarika Rannamägi hoolealustel tuli individuaalselt vastata kümnele küsimusele. Vastuseid võis leida loomade, loomasiltide, stendide ja teiste loomaaia väljapnekutega tutvudes. Viimastele küsimustele vastamiseks  oli vaja eelnevalt tutvuda ajakirjadega "Eesti Loodus" ja "Looduslaps". Soovitav oli külastada 90 hektaril paiknevat loomaaeda ka enne olümpiaadipäeva, et tutvuda liigirikka kollektsiooniga põhjalikumalt. Koolivooru tulemused ja nende õpilaste nimed, keda kutsutakse osalema Tallinna piirkonnavooru, tehakse teatavaks 4. detsembril. Hoiame üheskoos pöialt!