Silvia Maine- luulekonkursi laureaat

17.04.2012

16. aprillil toimus Õpetajate Majas XIV Juhan ja Jakob Liivile ning Juhan Liivi luuleauhinna laureaatidele keskendatud koolinoorte etlusvõistluse Tallinna eelvoor. Võistluses osalesid  üldharidus- ja ametikoolide õpilased (vanusekategooriad puudusid). Meie kooli esindas Silvia Maine 6. klassist. Iga osaleja esitas kaks pala: ühe Juhan või Jakob Liivi proosakatkendi ja ühe  vabalt valitud  luuletuse Juhan Liivi luuleauhinna laureaadilt. Žürii otsusega anti välja Hea Viidingu-tunnetusega eripreemia ja kolm laureaadi tiitlit. Suur rõõm on tõdeda, et üks neist kuulub meie Silviale. Tulemuse üle võib tõesti uhkust tunda, sest enamus etlejaist olid gümnaasiumiõpilased. Laupäeval toimub Alatskivil vabariiklik lõppvoor ja õpetaja Ruth Nilgo õpilane on valitud Tallinna linna esindama. Kahju, et Silvia peab just samal päeval üles astuma „Kevadekuulutaja“ lauluvõistlusel. Kes teeb, see jõuab! Palju õnne ja eredaid loomingulisi saavutusi ka edaspidiseks! Igal juhul hoiame kõik Silviale laupäeval pöialt!