Selgusid "suitsupriid" omaloomingukonkursi võitjad

10.04.2012

6. veebruarist kuni 7. märtsini toimus "Suitsuprii klassi" võistluse omaloomingukonkurss. Õpilastelt oodati plakateid teemal „Päästa sõber suitsu küüsist“ – lisada tuli ka teemakohane lause või loosung. Kokku laekus üle kahesaja plakati kogu vabariigist (vanuserühmas 4.-8. klass – 195 ja vanuserühmas 9.-12. klass - 17 plakatit). Meie kooli 6. klass saavutas oma kunstitööga auhinnalise kolmanda koha. Plakateid hindas tervise- ja turundusvaldkonna spetsialistidest koosnev hindamiskomisjon. Žürii hindas sõnumi selgust ja mõjuvust, idee uudsust, plakatlikkust ning teostuse kvaliteeti. Õpetaja Maie Metsari õpilastel õnnestus oma huvitavad ja värvikad ideed edukalt edasi anda. Võidu- ja finalistide töödega saab lähemalt tutvuda veebilehel www.terviseinfo.ee. Nimetatud plakatitest seatakse Tervise Arengu Instituudi fuajees üles ka näitus. Palju õnne!