Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

"Känguru tublimad

05.06.2012

Kooli lõpuaktuseks jõudsid kohale tänukirjad ja meened matemaatikavõistluse „Känguru“ tublimatele osalejatele. Võistlus toimus neljas vanuserühmas: kõige rohkem osales ekoliere (3.-4. klass) – 4399. Meie parim oli Ranno Põhjakas. Benjamine (5.-6. klass) oli võistlustules 3863. Thomas Kotki  ja Markus Reila tulemused olid märkimisväärsed. Kadette (7.-8. klass) oli nuputamas 2817. Tänukirja teenis välja Laura Jaansen. Ka juunioreid (9.-10. klass) oli palju – 2033. Kiidusõnu väärib Sander Reila. Tuleval õppeaastal pakub „Känguru“ matemaatikutele taas võimalust „kõrgelt hüpata“...