Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Meile edukas joonistusvõistlus

06.03.2012

Eesti Rahva Muuseumi korraldatud joonistusvõistlusele „Minu kingitus“ laekus 3225 tööd 174 koolist üle Eesti. Muuseum ootas laste joonistusi nende lemmikkingitusest või hoopis pettumuse valmistanud kingist. Lisaks joonistusele pidid osalejad pildile lisama ka lühikese selgituse. Nii aitasid võistlustööd kaasa laste tarbimiskultuuri uurimisele. Õpetaja Mari Teinemaa saatis ka meie kooli õpilaste tööd teele… Žürii hindas saatetud joonistusi kolmes vanuserühmas: 1.–4., 5.–8. ning 9.–12. klass. Lisaks iga vanuserühma viiele parimale tõi komisjon välja ka mitmeid eripreemiaväärilisi töid. Sel võistlusel oli lisaks joonistusoskusele olulisel kohal ka kirjalik eneseväljendusoskus – hinnati nii joonistust kui pildile lisatud selgitust. Üheks tähtsamaks hindamiskriteeriumiks oli see, et joonistus ning tekst omavahel sobiksid. Keskmise vanuserühma viie parema hulka valiti ka Hermann Armuliku (5.A) töö ja äramärkimist vääris Kettreen Vinkeli töö (2.B). Paju õnne!