Silvia sai hõbediplomi

05.03.2012

VI Üleriigilise muusikaõpetuse olümpiaadi lõppvoor toimus 18. veebruaril Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias. Eelnevalt toimunud piirkondlikes voorudes osales 257 õpilast, kellest 51 kutsuti lõppvooru (põhikoolist 25 ja gümnaasiumiastmest 26 õpilast). Kutsutute hulgas oli ka meie kooli 6. klassi õpilane Silvia Maine (õpetaja Anne Ermast). Silvial tuli lahendada kirjalikke ülesandeid, laulda noodist, esitada õpitud laul ja avalikult esineda omaloominguga. Edukale esinemisele aitasid kaasa klassiõed Karmen Stamm ja Hanna-Mari Hein, kes panid oma õla alla omaloominguvoorus. Koostöö kandis head vilja - olümpiaadi žürii (eesotsas helilooja Olav Ehalaga) autasustas Silviat hõbediplomiga. Palju õnne!