Teritati mälu

06.03.2012

Hea tava kohaselt toimusid kooli saalis Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud mälumängud. Esmalt panid oma teadmised proovile kõige nooremad. Küsimused koostas õpetaja Mare Põder, mängu viisid läbi õpilasomavalitsuse liikmed. 1.-2. klasside arvestuses esikoha saavutanud 2.B klassi võistkonda kuulusid Marleen Juhanson, Grete Maine, Jörgen-Markus Haan ja Max Sander Laane. Teine koht kuulus 1.A klassile ja kolmas 2.A võistkonnale.

3.-4. klasside hulgas olid tublimad 4.A õpilased Helena Heinloo, Johanna Jõenurm, Ranno Põhjakas ja Martin Lunde. Teise koha saavutas 3.A, kolmas koht kuulus 3.B klassile.

5.-9. klassi õpilastele korraldas ürituse ajalooõpetaja Margus Pillau. Küsimused olid seotud Eestimaaga ja hõlmasid paljusid valdkondi. Kindlasti tuli kasuks kontsert-aktusel meie kodumaa ajalugu puudutanud ettekande tähelepanelik kuulamine. Võistlesid neljaliikmelised võistkonnad ja ka publikule jätkus kaasaelamisrõõmu. Võitis 6. klassi II võistkond: Silvia Maine, Tuuli Põhjakas, Rasmus Juhanson ja Markus Reila. Teise koha sai 9. klassi ja kolmanda koha 7. klassi võistkond. Parimatele olid magusad auhinnad.