Veateade

Warning: ini_set(): A session is active. You cannot change the session module's ini settings at this time in drupal_environment_initialize() (line 692 of /var/data/www/kivimae.tln.edu.ee/htdocs/includes/bootstrap.inc).

Nuputamist nutikaile

28.02.2012

16. veebruaril  toimus Kadrioru Saksa Gümnaasiumis matemaatikavõistlus ”Nuputa”. Osalesid viiendate-kuuendate klasside neljaliikmelised võistkonnad (mõlemast 2 õpilast ). Kivimäe koolist Hanne Tõnts, Thomas Kotk (5.B - õpetaja Kaie Raud) ja Tuuli Põhjakas, Markus Reila (6. kl.- õpetaja Maie Sepp). 7. klassi kolmeliikmelissse võistkonda kulusid Katarina Kaldoja, Laura Jaansen ja Harles Veersalu (õpetaja Elju Nuga). Võistkonnad lahendasid ristsõna, valikvastustega ülesandeid, ei-ja ülesandeid, loovusülesandeid ja peastarvutamisülesandeid. Osalejaid oli rohkesti. Tulemuste poolest olid meie kooli nuputajad keskmiste hulgas.