Liigu edasi põhisisu juurde

Ajaloo-olümpiaadist

19.01.2012

Aineolümpiaadidele saab tasapisi joont alla tõmbama hakata. Viimasena näitasid oma teadmisi õpetaja Margus Pillau õpilased. Ühtsete küsimustega ajaloo-olümpiaadi koolivoor toimus kõigis pealinna haridusasutustes 16. jaanuaril. Meie koolis oli osalejaid 18 – see on käesoleva õppe-aasta rekordarv. Koolivooru küsimused hõlmasid vastava klassi õppekirjandust. 6. klassist oli võistlejaid viis: Tuuli Põhjakas, Marta Elisabeth Tikman, Silvia Maine, Rauno Kruus ja Nikita Meier. Rohkem punkte kogus Tuuli. 7. klassi au kaitsesid: Katarina Kaldoja, Walter Armulik, Harles Veersalu, Kaspar Katkosilt ja Oliver Kukk. Võitis Katarina. Aasta võrra vanemate hulgas astusid võistlus-tulle: Aleksander Traks, Kristjan Känd, Mairo Rooväli, Mario Vaiksaar ja Ahti Kappet. Suurima punktisumm sai kirja Aleksander. Lõpuklassist panid oma teadmised proovile: Magnus Muru, Getter Kiisk ja Brita Liiver. Esikohta jagasid Getter ja Magnus. Ajaloo-olümpiaadi Tallinna piirkonnavooru kutsutakse koolivooru tulemuste alusel osalema orienteeruvalt 250 õpilast. Lootust on...

Aga juba sel nädalavahetusel toimuvad bioloogia- ja emakeele-olümpiaadide piirkonnavoorud, kuhu "on asja" ka meie kooli tublidel õpilastel. Igal juhul hoiame omadele pöialt!