Avati kunstitööde näitus

11.01.2012

10. jaanuaril avati Kullo Lastegaleriis Tallinna koolide õpilaste kunstitööde näitus „Taimest tulnud“. Osalevad kolmkümmend üldhariduskooli ja seitse huvikooli. Väljas on paarsada tööd joonistuse, maali, keraamika ja tarbekunsti valdkonnast. Õpilasi juhendas 75 õpetajat. Nende hulgas ka Kivimäe kooli kunstiõpetaja Maie Metsar. Ürituse korraldas Tallinna Haridusamet koostöös Õpetajate Maja kunstiõpetuse ainesektsiooni ja  ka Kunstihariduse Ühinguga. Näitus jääb avatuks 21. jaanuarini. Ega`s midagi - tuleb kunstielamusi saama minna! Meie „noortest kunstnikest“ saavad oma töid galeriis näha: Kadriliis Jaaksaar, Helena-Erika Jõgi, Mart Kasak, Liisi Mets, Hella Tõnts 1A klassist; Marta Elisabeth Tikman (6. klass) ja 7. klassi tüdrukud Anna Liisa Erik, Katarina Kaldoja, Kristin Karu.