Bioloogiaolümpiaadi tulemused

25.11.2011

Tänaseks on ühtsete ülesannetega bioloogiaolümpiaad lõppenud. See toimus kõigis klassides kirjaliku vooruna. (7. klassi  õpilased vastasid küsimustele Tallinna Loomaaias ja nende tulemused on ka  juba kajastamist leidnud.) 6. klassi ja  8.–9. klassi  õpilased  vastasid bioloogia- ja keskkonnateemalistele küsimustele kodutööna - kirjanduse ja muude allikate põhjal.

6. klassi õpilasi osales kaks: Silvia Maine ja Hanna-Mari Hein. Rohkem punkte kogus Silvia. 8. klassist oli osalejaid neli: Kaireen Luhtjärv (parim tulemus), Kalev Kuusk, Aleksander Traks ja Karl Stamm. Lõpuklassis võitis suurepärase punktisummaga (26 võimalikust 25) Kristjan Erik Liive. Tublilt esines ka Getter Kiisk. Õpilaste nimed, keda kutsutakse osalema Tallinna piirkonnavooru, tehakse teatavaks 5. detsembril Tallinna Haridusameti kodulehel. Hoiame õpetaja Maarika Rannamägi õpilastele pöialt! Eelnevatel aastatel on neil/meil väga hästi läinud ja keegi on ikka „väljavalituks“ osutunud.